W jaki sposób przygotować urlop

Udając się na urlop duża grupa podróżnych pamięta aby przygotować opinie o pensjonacie i przewoźniku. Tak samo ze starannością przygotowują spis rzeczy do zabrania, aby o niczym przez pośpiech nie zapomnieć. Często jednak obserwuję, że lekceważą ważną sprawę – a mianowicie temat zostawienia naszego pojazdu w pobliżu portu lotniczego, tak aby pozostawał bezpieczny przez cały okres naszej nieobecności. Dlatego dobrze jest dobrze wybrać parking strzeżony w niedalekiej odległości portu lotniczego. Jasnym jest, że zawsze mamy opcję zaparkowania na miejscach postojowych które przygotowało samo lotnisko, jednak ich cena jest przeważnie zdecydowanie wyższa, niż prywatnych parkingów strzeżonych w okolicach.

Więcej: PrzyLotnisku.pl – ciekawe teksty dla podróżnych

Jakie kryteria brać pod uwagę

Zanim wybierzemy jaki parking strzeżony wybierzemy, to należy wyselekcjonować cechy oferty, które są dla nas istotne. Trzeba wiedzieć, że cena parkowania to nie najistotniejszy czynnik który należy rozpatrywać. Z pewnością należny dowiedzieć się, czy parking jest pilnowany przez całą dobę i czy posiada system kamer. Wytrzymałe ogrodzenie oraz dobre oświetlenie nocą, czy też ubezpieczenie w renomowanej firmie to również ważne argumenty. Transfer do portu lotniczego oraz odbiór po powrocie bezpłatnie to często oferowana opcja, jednak nie za każdym razem, z tej przyczyny również warto to sprawdzić. Wybetonowana nawierzchnia parkingu jest istotna szczególnie kiedy występują opady deszczu, przecież chyba nikt nie chce zaczynać podróży w butach z błota.

Beztroska w podroży

Decyzja o wyborze parkingu to sprawa przeważnie lekceważona, a w końcu ma ważny wpływ na to czy nasz wypoczynek będzie wolny do stresu. W końcu prawdopodobnie nikt nie ma ochoty otrzymać wiadomości, że jego samochód został zniszczony lub co gorsza skradziony w trakcie wakacji. To może skutecznie zepsuć dobry nastrój na resztę podróży.

PODOBNE:

Interesujące ciekawostki o różach

Jakimi metodami dbać o pojazd?

Ciekawostki dla posiadaczy aut

Ta strona do działania wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich używanie. Wszystkie ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w opcjach Twojej przeglądarki internetowej.

Rozumiem Opuść stronę