Selfie Mirror – świetna atrakcja na każdą imprezę

Fotolustro to oryginalna atrakcja, która idealnie sprawdza się na uroczystościach takich jak chociażby wesele czy pierwsza komunia. To urządzenie, które składa się z 65 calowego interaktywnego ekranu otoczonego różnobarwnymi światłami, pozwalające na wykonywanie zdjęć typu selfie. Zainstalowane animacje oraz szablony powodują, że świetna zabawa z wykorzystaniem Selfie Mirror praktycznie nie ma końca. Najczęściej posiada własną drukarkę, z pomocą której fotografie można otrzymać od razu, a dodatkowo pamięć wewnętrzna fotolustra pozwala na nagranie ich przykładowo na pamięci zewnętrznej.

POLECAM: Fotolustro Śląsk

Osoby oferujące usługi przy wykorzystaniu fotolustra najczęściej zapewniają dodatkowe atrakcje pod postacią zabawnych gadżetów co powoduje, że zabawa jest jeszcze fajniejsza. Z naszych obserwacji wynika, że przy korzystaniu z fotolustra świetnie bawią się tak młodzi, jak i starsi uczestnicy przyjęcia. Poza imprezami rodzinnymi magiczne lustro idealnie sprawdza się na eventach firmowych, w przedszkolach czy na przyjęciach dla dzieci. Jesteśmy przekonani, że Wasi Goście jeszcze długo będą wspominali zabawę przy fotolustrze.

W ofercie firmy Weselne Atrakcje znaleźć można Selfie Mirror w bardzo korzystnej cenie, a dodatkowo atrakcje takie jak na przykład wytwornicę dymu, urządzenie do puszczania baniek mydlanych oraz wiele innych interesujących rozwiązań. Doświadczona obsługa zapewnia pomoc w trakcie zabawy, dzięki czemu z możliwości jakie daje Selfie Mirro będzie mógł z łatwością skorzystać każdy uczestnik imprezy.

PODOBNE:

Skutecznie zabezpieczamy samochód

Piękne zdjęcia na witrynę internetową? To łatwe!

Programy a działalność komercyjna

Ta strona do działania wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich używanie. Wszystkie ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w opcjach Twojej przeglądarki internetowej.

Rozumiem Opuść stronę